Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGC28 235/75 R17.5 143/141J

Aeolus

Aeolus AGC28235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931520591
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  270,50 €

Цена по парче

270,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот