Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGC28 215/75 R17.5 135/133J

Aeolus

Aeolus AGC28215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931520522
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  247,80 €

Цена по парче

247,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот