Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGB20+ 11 R22.5 148/145J

Aeolus

Aeolus AGB20+11 R22.5 148/145J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
J
EAN:
8718858214426
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  651,50 €

Цена по парче

651,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот