Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADW80 315/80 R22.5 154/151M

Aeolus

Aeolus ADW80315/80 R22.5 154/151M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858215102
ЕУ Етикета:
F
C
73 dB

Највисока цена:  554,60 €

Цена по парче

554,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот