Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADW80 315/70 R22.5 152/148M

Aeolus

Aeolus ADW80315/70 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931528993
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  637,50 €

Цена по парче

637,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот