Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADR35 285/70 R19.5 144/142M

Aeolus

Aeolus ADR35285/70 R19.5 144/142M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
144/142
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858214075
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  632,80 €

Цена по парче

632,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот