Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADR35 245/70 R17.5 136/134M

Aeolus

Aeolus ADR35245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931529310
ЕУ Етикета:
E
C
77 dB

Највисока цена:  298,10 €

Цена по парче

298,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот