Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132/129M

Aeolus

Aeolus ADR35235/75 R17.5 132/129M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/129
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931520614
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  265,40 €

Цена по парче

265,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот