Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADR35 225/75 R17.5 129/127M

Aeolus

Aeolus ADR35225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931520577
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  284,50 €

Цена по парче

284,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот