Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADL67 315/60 R22.5 152/148L

Aeolus

Aeolus ADL67315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858214136
ЕУ Етикета:
E
C
77 dB

Највисока цена:  485,30 €

Цена по парче

485,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот