Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADL67 295/80 R22.5 152/148M

Aeolus

Aeolus ADL67295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931528696
ЕУ Етикета:
D
C
76 dB

Највисока цена:  481,30 €

Цена по парче

481,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот