Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADC53 315/80 R22.5 154/151K

Aeolus

Aeolus ADC53315/80 R22.5 154/151K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858215072
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  451,80 €

Цена по парче

451,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот