Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADC53 12.00 R20 154/151K

Aeolus

Aeolus ADC5312.00 R20 154/151K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
12.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858214815
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  704,40 €

Цена по парче

704,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот