Споредете до 4 продукти:

Aeolus ADC53 11 R22.5 146/143L

Aeolus

Aeolus ADC5311 R22.5 146/143L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
146/143
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858214488
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  432,80 €

Цена по парче

432,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот